Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Телефонний довідник місцевих рад

Керівники та секретарі місцевих громад Новомиргородського району


РАДА

П.І.Б.голови та секретаря

Тел.

робочий

1. Новомиргородська

міська рада

Забажан Ігор Валерійович

С.Францішко Андрій Анатолійович

4-30-38

4-30-37; 4-30-84

2. Капітанівська

селищна рада

Тітаренко Володимир Олександрович

С. Гойдош Тетяна Іванівна

4-26-07

4-27-95; 4-28-10

3. Веселівська с/р

Волошина Галина Василівна

С. Колесник Надія Олександрівна

96-6-26

4. Дібрівська

Беценко Валерій Петров

С. Григораш Тетяна Миколаївна

4-11-04

5. Жовтнева

Карпулевський Іван Васильович

С. Грушіна Алла В'ячеславівна

96-4-16

6. Йосипівська

Снісаренко Валентина Григорівна

С. Бабенко Наталія Віленівна

4-25-21, 97-1-30

97-1-16, 97-1-45

7. Кам'янська

Самойленко Павло Іванович

С. Трохименко Неля Юріївна

4-25-24

8. Канізька

Татаров Леонід Олексійович

С. Урсатій Зоя Олександрівна

97-5-35

9. Коробчинська

Руденко Станіслав Іванович

С. Іванова Ніна Миколаївна

99-1-16, 4-25-08

99-2-16, 99-1-33

10. Костянтинівська

Сажевський Володимир Іванович

С. Кравченко Надія Миколаївна

4-25-06

94-4-49

11. Листопадівська

Скочко Володимир Васильович

С. Совенко Ольга Сергіївна

97-2-84

12. Мар' ївська

Човгиз Тетяна Іванівна

С.Маринич Наталія Анатоліївна

4-25-17

4-22-42

13. Мартоноська

Єрьомко Василь Григорович

С. Булацел Надія Володимирівна

4-25-02

96-2-26

14. Оситнязька

Горбатюк Сергій Анатолійович

С. Шаповал Оксана Володимирівна

4-25-12

94-3-19

15. Оситнянська

Єзан Геннадій Васильович

С. Переверза Світлана Іванівна

96-6-42

16. Панчівська

Босько Володимир Федорович

С. Бруснік Тамара Василівна

95-0-13; 2-19

95-0-75

17. Петроострівська

Єфіменко Тетяна Миколаївна

С. Прибіш Людмила Олександрівна

4-25-07, 6-17

94-6-45

18. Пурпурівська

Трохименко Василь Олексійович

С. Авдієнко Валентина Іванівна

4-25-01

19.Рубаномостівська

Доніч Микола Олександрович

С. Бондаренко Інна Василівна

94-7-48

20. Тишківська

Однокоз Микола Іванович

С. Самосенко Валентина Андріївна

97-4-73

97-4-74п

21. Туріянська

Тупчій Анатолій Олександрович

С. Третяк Ольга Володимирівна

4-25-00

98-1-17

22. Шпаківська

Баркар Володимир Миколайович

С. Скляренко Вікторія Вікторівна

4-25-11

94-5-16