Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мившановуємоветеранів . Висловлюємо пошану мовчанням, адже тут зайві гучні слова. Без пафосу, без зайвих привітаньвшануймобатьків, чоловіків, дідусів.9 травня таїть в собі гіркоту за багатомільйонні життя солдатів та простих громадян, покладені на цей вівтар. Нехай відзначення Дня Перемоги стане запорукою того, що подібне не станеться вже ніколи!

Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій, тож День перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління.

Вірність, хоробрість, звитяга – ці якості проявляють, щоб захистити Батьківщину. Ці якості я бажаю всім, хто пам'ятає, шанує та відзначає цей День! Нехай любов до Батьківщини ніколи не покидає вас, буде вам вірною супутницею на все життя.

Хай не зітруться з нашої пам'яті ці дні. Хай мир буде міцним, а між людьми панує взаєморозуміння. Нехай діти дізнаються про жахи війни лише за хроніками та архівними записами.

Вже давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів. Але до сих пір пам'ять турбують спогади, а на Сході України ятрить нова рана. Дорогі ветерани, з Днем Перемоги! Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

З Днем Перемоги всіх нас! Ніколи не забудемо!

З повагою від імені депутатського корпусу

Новомиргородської районної ради Сергій Совенко

08.05.20