Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

15 грудня працівники судової системи відзначають своє професійне свято.

15 грудня працівники судової системи відзначають своє професійне свято.

Шановні судді та працівники суду Новомиргородського району!

Від імені депутатського корпусу Новомиргородської районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з професійним святом!

Обираючи свій фах і місце роботи, Ви свідомо присвятили себе самовідданому служінню народу, закону, щоденній, наполегливій праці з практичного втілення у життя принципу верховенства права, захисту прав та свобод кожного. Тепер ви належите до тієї когорти правників, які на практиці, щоденно, крізь душу і серце, пропускають надію на справедливість, або ж увесь біль людини, яка приходить до суду за правдою. Так само, разом з кожною людиною ви радієте, коли ця справедливість завдяки закону відновлюється і утверджується.

Тож нехай Ваші професійні зусилля в ім'я справедливості та людини будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина. Нехай Ваші знання, досвід і мудрість будуть надійним дороговказом у вирішенні найскладніших питань і життєвих ситуацій. Нехай Ваша почесна праця завжди супроводжується успіхом, а люди мають від неї чітке відчуття захищеності та усвідомлення невідворотності покарання за порушення законності.

Будьте щасливі у родинах, бережіть тих, кого любите, захищайте тих, хто шукає захисту, і судіть за законами та по справедливості. Завжди пам'ятайте про те, що місія Ваша почесна.

З повагою

Голова районної ради Сергій Совенко

13.12.19