Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Вітання з нагоди 60-ої річниці з Дня утворення Новомиргородського району!

Шановні земляки!

Від імені депутатського корпусу Новомиргородської районної ради прийміть щирі вітання з нагоди 60-ої річниці з Дня утворення Новомиргородського району!

День району– завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене всіма жителями, гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особисто дякую всім мешканцям району, які небайдужі до долі району. Цепредставники старшого покоління - мудрі наставники, якіповсякчас є прикладом безкорисного служіння малій Батьківщині. Вітаю нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю нашого району в майбутньому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди.

Нині Новомиргородщина розвивається, змінюється її обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки Вам, дорогі новомиргородці, Вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.

Разом з Вами радіємо успіхам нашого району, переймаємося його проблемами і щиро віримо, що попри усі негаразди ми зможемо зробити наш край кращим, заможнішим, привабливішим. Лише співпраця допоможе нам досягти успіху у здійсненні цих планів.

Добра вам всім, достатку, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку нашого краю.

З повагою

голова районної ради Сергій Совенко

11.11.19