Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Шановні новомиргородці з Днем міста!

Шановні новомиргородці!

Від імені депутатського корпусу Новомиргородської районної ради прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Новомиргород. Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.Запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша самовіддана праця та велика любов до рідного міста.

Бажаю всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед містян.

Щирі привітання адресуємо трудовому колективу ТОВ ВКФ «Велта»з нагоди професійного свята Дня металурга. Серед безлічі професійних свят - День металурга завжди займав особливе місце, оскільки металургія протягом всієї історії була однією з основних галузей вітчизняної економіки, базою промислової могутності нашої країни.

В цей день від усієї душі бажаємо металургам сталого розвитку підприємства, успіхів у реалізації творчих планів. Нехай Вам щастить у виробничій діяльності,освоєнні нових ринків збуту, а також здоров'я, щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам.

З повагою Голова районної ради С.Совенко

25.07.19