Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Шановні ветерани, новомиргородці та гості нашого краю!

Вітаємо Вас з урочистим, славним святом, значущим для всієї нашої країни в цілому і для кожної української сім’ї окремо - З Днем Перемоги! Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед.

З плином часу трагічні події, далекого 1941 року не стираються з пам’яті, а навпаки змушують все більше задуматися над збереженням миру .

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами сьогодення. Світла пам’ять кожному воїну, хто у той час звільнив світ від фашизму.

Шановні ветерани! Ваш військовий подвиг, ціною в життя – є прикладом для нащадків у боротьбі за право на свободу. Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

Нехай буде спокійним небо над Нами, нехай буде мир у Наших родинах. Пишаємося подвигом нашого народу і передаємо пам’ять про нього своїм дітям і онукам.

З повагою від імені

депутатського корпусу

Голова районної ради С.Совенко

07.05.19