Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

ПОКАРАНІ ЗА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ

ПОКАРАНІ ЗА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого в Україні відзначається День вшануванняпам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме 20 лютого стало переломним моментом революційних подій. Цього дня 2014 року на вул. Інститутській розстрілювали протестувальників. Тож сааме ця дата увійшла в історію України, як символ жертовності, патріотизму та героїзму

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Ми сьогодні в скорботі й з великою нашою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.Ми згадуємо у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І будемо згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Голова районної ради С.Совенко

18.02.19