Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2018 рокуз нагодивідзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан вНовомиргороді відбулась урочиста хода та покладання квітів до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам всіх поколінь за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, членів районної організації воїнів інтернаціоналістів всіх поколінь, учасників АТО, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, органів місцевого самоврядування та трудових колективів міста, представників районних організацій політичних партій, громадських організацій, профспілок .

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся урочистий мітинг з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З вітальним словом до воїнів – інтернаціоналістів звернулися перший заступникголови райдержадміністрації Л. Чорномор, голова районної ради С.Совенко, міський голова І.Забажан .

Настоятель Свято-Миколаївського собору отець Миколай відправив панахиду по загиблих воїнах та померлих ветеранах війни та воїнах інтернаціоналістах і молебен за живих.

Воїни-афганці згадали своїх побратимів. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у бойових діях та поклали квіти до пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам.

16.02.18