Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Відзначеня дня пам*яті воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій

на території інших держав

28 років потому в Афганістані скінчилась війна на якій загинули тисячі солдат тоді ще радянської армії, серед них і п’ятеро жителів нашого району. Вшанувати пам'ять про загиблих та віддячити живим учасникам афганської війни, в чергову річницю виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану зібрались учасники тих подій, керівництво району, громадськість. Учасники заходу колоною пройшли від центральної площі міста до пам’ятного знаку загиблим воїнам інтернаціоналістам. Тут до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, який подякував воїнам-інтернаціоналістам за їх бойові подвиги, також згадали і про тих хто зараз на сході країни виконує бойові завдання. Пам'ять про загиблих побратимів вшанували хвилиною мовчання. Настоятель Свято-Миколаївського храму отець Миколай відслужив поминальний молебень.

Після цього в приміщення райдержадміністрації відбулась зустріч ветеранів Афганістану з головою райдержадміністрації Сенченком О.О., головою районної ради Совенком С.М. та представниками органу соціального захисту і медичного закладу району. Питання підняті на зустрічі стосувались насамперед соціального захисту осіб відповідної категорії громадян та пенсійного забезпечення.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко спільно з представниками районної організації УСВА і військового комісаріату відвідали родини загиблих учасників війни в Афганістані. Представники влади та громадськості завітали до родин трьох загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а саме Кудряна А.І. з с. Рубаного Мосту, Діордіци Ю.В. з с. Оситної та Шаповал С.М. з с. Йосипівки. Сім’ям, які свого часу втратили своїх синів вручили продуктові набори, засоби гігієни та побутової хімії, надали матеріальну допомогу. Такі ж самі набори вручили і двом воїнам-інтернаціоналістам з м. Новомиргорода, що потребують зараз медичної допомоги.

Після проведених заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова райдержадміністрації відмітив, що ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, ветерани та учасники АТО – всі хто ризикував своїм життям і здоров’ям залишаючись вірним присязі завжди будуть в пам’яті нащадків та в центрі уваги органів влади.

14.04.17