Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Відремонтовано нові палати

be902ad90c-p1080881

Відремонтовано чергові палати в РТМО «Новомиргородське»

27 грудня голова районної ради Сергій Совенко та голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко здійснили робочу поїздку до стаціонарного відділення РТМО «Новомиргородське».

В медичному закладі саме завершився капітальний ремонт трьохпалат в терапевтичному відділенні. Ремонтні роботив одній з палат булиорганізовані та здійснені за кошти директора ТОВ «Прищепівка», депутата районної ради Миколи Свистунова, який теж цього дня завітав до лікувального закладу. Дві інші палати було відновлено силами районного бюджету.

Начальник РТМО «Новомиргородське» Сергій Пойда ознайомив усіх гостей з роботою терапевтичного відділення та продемонстрував стан відновлених палат. Керівник закладу відмітивякість проведених ремонтних робіт та підвищення рівня комфортності для пацієнтів відділення. Окремо Сергій Пойда щиро подякував директору ТОВ «Прищепівка», депутату районної ради Миколі Свистунову. Крім, організації ремонту,Микола Юрійович потурбувався і про внутрішній інтер’єр в відновленій палаті – за власні кошти він придбав сучасні койки для хворих та відповідні меблі, які тут були і встановлені. Таким чином, ще декілька палат в терапевтичному відділенні набули сучасного вигляду, а пацієнти отримали комфортніумови лікування у закладі.

29.12.16