Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Новини

Дорогі ветерани! Шановні новомиргородці!

Щиро вітаю Вас з Днем Перемоги!

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, учасниками війни, – живими і полеглими.

В кожній родині сьогодні віддають данину шани і поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив нашу землю, тим, хто не повернувся з кривавих полів, тим, хто відродив країну з руїн.

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі воїни-переможці, за мирну блакить неба, за вільну землю.

Низько вклоняємося і складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.

У цей святковий день бажаю Вам, дорогі ветерани, учасники бойових дій та всім вашим рідним і близьким , усім нам, міцного здоров’я, миру, благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою.

Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього .

Зі святом! З Великою Перемогою!

З повагою

Голова районної ради С.Совенко

06.05.16