Новомиргородська районна рада

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті Новомиргородської районної ради. Тут Ви можете ознайомитись з останніми подіями, новинами та отримати інформацію про роботу районної ради.

Оголошення

Д о в і д к а про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до Новомиргородської районної ради та

Новомиргородська районна рада, Новомиргородська міська рада, Капітанівська селищна рада, сільські ради Новомиргородського району Кіровоградської області роботу із зверненнями громадян проводять відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 (із змінами).

 Аналіз змісту і характеру звернень свідчить, що завдяки практичній реалізації в районі цільових програм, таких як: Районна програма «Турбота та милосердя», Районна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Новомиргородському районі,Районна комплексна соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей Новомиргородського району, Районна програма «Шкільне харчування», Районна цільова програма підтримки обдарованої учнівської молоді та їх наставників, Районна програма розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, Комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих, їх кількість має тенденцію до зменшення.

Згідно з аналізом узагальнених даних про звернення громадян за 2019 рік до районної, міської, селищної та сільських рад надійшло 413 звернень громадян, з яких 109 - надійшло поштою і 291 - на особистому прийомі, інші – через органи влади, уповноважену особу, що на 35 звернень менше у порівнянні з 2018 роком.

Здебільшого, за категоріями осіб, звернення надходили від ветеранів праці – 18, одиноких матерів – 12, дітей війни - 15, багатодітних сімей – 9, інвалідів ІІІ групи -10, безробітних-19, працівників бюджетної сфери – 21, селян -59.

Серед порушених питань у 2019 році можна виділити наступні: соціального захисту – 56, комунального господарства – 58, освіти – 5, аграрної політики -15, житлової політики – 20, забезпечення законності та правопорядку -12.

Порівняно з минулим роком, зменшилась кількість звернень майже за усіма категоріями заявників та індексами питань.

Відбувається зростання відсотка розглянутих документів з позитивними результатами вирішення.

Позитивному вирішенню звернень сприяли активна участь депутатів районної ради, розгляд звернень на засіданнях постійних комісій з питань бюджету, власності та інвестицій та з питань праці, соціального захисту,

охорони здоров’я, освіти, культури, роботи ЗМІ, молодіжної політики та спорту.

Протягом 2019 року районною радою проведено 4 засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на яких розглянуто 35 питань, що дало змогу вирішити ряд актуальних проблем розвитку району.

Особлива увага при розгляді звернень громадян звертається на вирішення проблем, які порушують особи з інвалідністю, учасники АТО, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту і підтримки, вишукуються можливості надання їм практичної, матеріальної та фінансової допомоги.

Всім зверненням, які надійшли до районної ради протягом 2019 року, приділялась належна увага.

Питання вирішувались у межах компетенції або надавались обгрунтовані роз'яснення.

У разі необхідності, питання розглядались на засіданнях постійних комісій районної ради та на пленарних засіданнях.

Так як, одним із пріоритетних завдань районної ради є забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян, порушених в них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян, звернення розглядаються об’єктивно, всебічно і вчасно, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Голова районної ради Сергій СОВЕНКО

03.01.20